Ubezpieczenia

Partnerem PTTMH w zakresie ubezpieczeń zawodowych jest

Deklarację przystąpienia do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tyt. zawodowego udzielania świadczeń zdrowotnych przez członków Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej i załącznik do polisy 2023/2024 należy złożyć bezpośrednio na naszego opiekuna.

Prosimy o zwrócenie uwagi na indywidualne terminy przedłużania polis. Wiąże się to z terminami rejestracji praktyk lub podmiotów leczniczych. Wypełniony dokument zawarcia /kontynuacji ubezpieczenia należy odesłać bezpośrednio do TU Inter Polska S.A. Dla każdego z Państwa zostanie przygotowana oferta ubezpieczenia na indywidualnych warunkach, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności lub zatrudnienia, liczby osób udzielających świadczenie w przypadku podmiotów, a także zakresu ubezpieczenia.

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Przypominamy, że warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia na powyższych warunkach jest opłacenie składki członkowskiej PTTMH.

Osoby przystępujące do ubezpieczenie proszone są o dokonywanie płatności na indywidualny numer rachunku podany na polisie ubezpieczeniowej, po uprzednim kontakcie z przedstawicielem TU INTER Polska i ustaleniu warunków polisy. 

 
Naszym opiekunem ze strony  TU INTER POLSKA S.A. jest:
 
Izabela Mazurek
Ekspert INTER Polska
Bracka 52
34-300, Żywiec